opinie o solcredit

Solcredit – jak dostać pożyczkę za pośrednictwem tej firmy?

Pożyczki w Polsce od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Polacy lubią pożyczać pieniądze na krótki okres czasu. Wraz ze wzrostem popytu rośnie również liczba dostępnych produktów i usług w tym zakresie. W niniejszym artykule opisujemy jedną z firm zajmujących się pośrednictwem w udzielaniu pożyczek, czyli Solcredit. Jakie są zalety korzystania z usług Solcredit? Czy Solcredit opinie wśród swoich klientów ma dobre? Dlaczego tak dużo osób chwali sobie usługi Solcredit? Na wszystkie te pytania odpowiemy w niniejszym artykule. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury! 

Solcredit – co to za firma i jak działa? 

Solcredit to firma pożyczkowa wywodząca się z Estonii. Powstała ona w 2011 roku i od razu stała się jedną z wiodących firm tego typu na estońskim rynku. Niezwykle szybko firma zdecydowała się również rozpocząć ekspansję na rynki zagraniczne, w tym i do Polski. Z racji tego, iż polski rynek finansowy jest niezwykle chłonny, Solcredit bardzo szybko znalazł szerokie grono klientów w naszym kraju. Solcredit z powodzeniem funkcjonuje również w krajach takich jak Brazylia, Peru, Stany Zjednoczone czy Hiszpania. 

Solcredit nie jest typową firmą zajmującą się udzielaniem pożyczek za pośrednictwem internetu. Jest to firma, która świadczy swoim konsumentom pomoc finansową. Co to oznacza? Oznacza to, iż jest to pośrednik finansowy, który reprezentuje ogromne grono firm pożyczkowych, które chciałyby dotrzeć ze swoją ofertą do jak największej liczby klientów. Dzięki Solcredit klienci nie muszą samodzielnie porównywać ofert firm pożyczkowych i poświęcać na to ogromnych ilości czasu. Wystarczy, że złożą wniosek w Solcredit, a firma sama poszuka dla nich najlepszej oferty, która w pełni będzie odpowiadała ich potrzebom i oczekiwaniom. 

Solcredit opinie 

Czy Solcredit opinie ma dobre? Okazuje się, że nawet bardzo. Na stronie internetowej pożyczkodawcy można znaleźć całą masę informacji, które pokazują, iż jest to firma ciesząca się ogromnym uznaniem wśród klientów. Wskaźnik akceptacji w Solcredit wynosi aż 96% – oznacza to, że prawie każda osoba, która złożyła wniosek o uzyskanie pożyczki za pośrednictwem Solcredit, uzyskała pieniądze, o które wnioskowała. Dzięki Solcredit udzielano już przeszło 946 tysięcy pożyczek. Aż 99,10% klientów podmiotu Solcredit jest zadowolonych ze świadczonych przez firmę usług. Do tej pory kwota pożyczek udzielonych za pośrednictwem Solcredit wyniosła już prawie 2 miliardy złotych. 

Jakie warunki muszą spełnić klienci Solcredit? 

Czy Solcredit podaje dokładne warunki, jakie należy spełnić, by uzyskać pożyczkę w Solcredit? Okazuje się, że tak. Są one następujące:

  • wiek od 18 do maksymalnie 80 lat,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa oraz polskiego dowodu osobistego,
  • posiadanie stałego adresu zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, 
  • posiadanie własnego numeru telefonu, 
  • posiadanie poczty e-mail,
  • posiadanie rachunku bankowego oraz dostępu do bankowości elektronicznej. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat warunków udzielania pożyczek w Solcredit, odwiedź stronę https://www.czerwona-skarbonka.pl/solcredit-opinie-klientow-i-recenzja/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *