pożyczki pozabankowe w smartney

Smartney: opinie oraz opis oferty pożyczkodawcy

Smartney to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych instytucji pożyczkowych, jakie obecnie działają na polskim rynku. Potwierdzają to nie liczne recenzje zamieszczane na branżowych portalach, ale także formułowane przez klientów tego pożyczkodawcy Smartney opinie.

Pod wieloma względami oferta pożyczek w Smartney okazała się rozwiązaniem wręcz rewolucyjnym w skali polskiego rynku. Może to wydawać się twierdzeniem nieco paradoksalnym, ponieważ struktura oferty Smartney cechuje się prostotą oraz brakiem większej ilości opcji dodatkowych. A jednak to właśnie ta instytucja pożyczkowa bardzo często jest przedstawiana jako jeden z najbardziej perspektywicznych graczy polskiego sektora pozabankowego.

Co więc warto wiedzieć na temat oferty pożyczek w Smartney oraz dlaczego właściwie to właśnie ta firma zbiera tak dużo pozytywnych recenzji?

Smartney: opinie o firmie oraz najważniejsze aspekty oferty oferty

smartney opinie o pożyczkodawcy

1. Jakich pożyczek udziela Smartney?

Firma Smartney specjalizuje się w konkretnym wariancie pożyczek pozabankowych. W tym wypadku są to długoterminowe pożyczki w systemie spłat ratalnych. Liczne opinie o Smartney akcentują fakt, iż firma ta na dobrą sprawę już teraz jest w stanie prowadzić praktycznie równorzędną konkurencję z bankami. Wynika to z charakterystyki oraz parametrów pożyczek ratalnych dostępnych w ofercie Smartney.

Klienci tego pożyczkodawcy mogą więc liczyć na finansowanie w kwocie nawet do 60 tysięcy złotych. Maksymalny okres spłaty pożyczki ratalnej w Smartney może natomiast wynosić aż 60 miesięcy, czyli równo 5 lat. Już na tych przykładach widać, że oferta Smartney została celowo pomyślana w taki sposób, aby podjąć konkurencję z kredytami gotówkowymi udzielanymi przez banki. O tym natomiast, że owa konkurencja przebiega w sposób pomyślny świadczą chociażby liczne smartney opinie publikowane zarówno przez klientów tej firmy pożyczkowej, jak też przez fachowych recenzentów zajmujących się branżą pożyczkową.

2. Jakie są koszty pożyczek ratalnych w Smartney?

Smartney opinie akcentują nie tylko „bankowe” parametry jeżeli chodzi o kwoty oraz okres spłaty pożyczek, lecz także naprawdę atrakcyjne oprocentowanie. RRSO dla pożyczki ratalnej w Smartney będzie wynosić kilkanaście procent, co stanowi wynik jak najbardziej porównywalny z ofertą kredytów gotówkowych w bankach. Warto jeszcze dodać, że w przypadku tych ostatnich globalny koszt może być zawyżany przez ubezpieczenie. Tymczasem Smartney nie wymaga od swoich klientów ubezpieczenia pożyczek.

3. Kto może uzyskać pożyczkę w Smartney?

Pożyczki ratalne w Smartney są przeznaczone przede wszystkim dla konsumentów, którzy posiadają odpowiednią zdolność kredytową oraz mogą wykazać się pozytywną historią w bazach, takich jak BIK, KRD czy ERIF. Firma oprócz tego zakreśla również górną oraz dolną granicę wieku dla swoich pożyczkobiorców. Pułapy te wynoszą odpowiednio 25 oraz 70 lat.

4. Czy w ofercie Smartney znajdziemy liczne opcje dodatkowe?

Nie. Smartney to firma stawiająca na jednorodną i przejrzystą ofertę. Oznacza to brak promocji dla pierwszej pożyczki a także brak systemu progowego(klient może wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki już za pierwszym razem). Firma nie oferuje także opcji przedłużenia pożyczki ani refinansowania.