pozyczka z oswiadczeniem

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach – jak ją otrzymać?

Przy zaciąganiu zobowiązań finansowych standardem jest dostarczanie zaświadczeń odnośnie uzyskiwanych dochodów. Warto jednak wiedzieć, że pożyczka na oświadczenie to bardzo wygodny produkt, który nie wymaga od nas, abyśmy dokumentowali źródło swoich dochodów. Wystarczy, że ręcznie wskażemy źródło utrzymania oraz jego wysokość. W poniższym artykule przedstawiamy kompendium wiedzy odnośnie pożyczek bez zaświadczeń o dochodach. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Pożyczka na oświadczenie – pieniądze bez formalności na dowolne potrzeby 

W życiu niejednokrotnie zdarza się, że wskutek choroby, utraty pracy bądź wypadków losowych, potrzebujemy dużego zastrzyku gotówki. Istnieje jednak sposób na pożyczenie pieniędzy na w miarę atrakcyjnych warunkach. Wiele osób uważa, że do uzyskania pożyczki konieczne jest spełnienie wielu żmudnych formalności. Nic bardziej mylnego. Pożyczka na oświadczenie to innowacyjny produkt, którego głównym atutem jest to, że nie wymaga on od klientów dokumentowania źródła uzyskiwanych dochodów. 

Aby otrzymać pożyczkę na oświadczenie, wystarczy wypełnić wniosek przez internet oraz w odpowiednich okienkach wpisać poszczególne źródła uzyskiwanych dochodów. Ta forma finansowania sprawdza się przede wszystkim u tych konsumentów, którzy nie pracują na umowę o pracę, ale posiadają kilka innych źródeł utrzymania. 

Pożyczka na oświadczenie – pomoc dla osób zadłużonych 

Niektóre firmy pożyczkowe stawiają swoim klientom szereg wymagań odnośnie uzyskiwanych dochodów. Sytuacja wygląda jeszcze gorzej wtedy, gdy dany pożyczkobiorca posiada już długi oraz widnieje w bazach dłużników. Wówczas uzyskanie kredytu bądź pożyczki tak naprawdę graniczy z cudem. Tutaj z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe. Należy jednak spełnić jeden, podstawowy warunek – we wniosku wysokość otrzymywanego dochodu musi być prawdziwa. Stanowczo odradzamy jego zawyżanie – pożyczkodawcy w łatwy sposób mogą zweryfikować podane przez nas informacje. 

Które firmy mają pożyczki na oświadczenie? 

W chwili obecnej lista firm pożyczkowych, które mają w swojej ofercie pożyczki na oświadczenie, nieustannie się powiększa. Są one następujące:

  • Alegotówka,
  • Miloan,
  • Halo Pożyczka,
  • Profi Credit,
  • Szybka Gotówka,
  • Extra Portfel,
  • Wandoo,
  • Filarum.
  • MoneyMan.

Pożyczka na oświadczenie a bazy dłużników

Czy pożyczka na oświadczenie a pożyczka bez BIK to to samo? Okazuje się, że to dwa odrębne produkty finansowe. Nie wolno mylić pożyczek bez zaświadczeń z pożyczkami bez sprawdzania baz dłużników. Każda firma, która udziela pożyczek na oświadczenie, weryfikuje jedną z baz dłużników. Może być to zatem BIK, ERIF, ZBD bądź KRD. Niektóre firmy weryfikują tylko jedną z nich, zatem warto to zweryfikować. 

Sprawdź ranking pożyczek bez zaświadczeń o dochodach 

W internecie istnieje ranking pożyczek bez zaświadczeń o dochodach. Jest to bardzo wygodne narzędzie, dzięki któremu można wybrać taką pożyczkę, która będzie dla nas jak najbardziej opłacalna. Ranking ten można znaleźć na stronie https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-na-oswiadczenie-oferty-chwilowek-online/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *