opinie o solcredit

Pośrednik przy pożyczaniu pieniędzy. Kilka opinii o Solcredit

Pożyczając pieniądze i szukając najlepszych ofert czasami decydujemy się na pomoc pośredników. Jednym z nich jest estońska firma Solcredit, o której opinie są podzielone. Aby przyjrzeć się jej wszystkim wadom i zaletom, wystarczy wziąć pod uwagę najważniejsze wymogi oraz sposoby współpracy.

Warunki współpracy

Firma Solcredit jasno zaznacza, że jest jedynie pośrednikiem i to nie ona pożycza pieniądze, lecz pomaga w wyszukiwaniu najatrakcyjniejszych ofert. Dzięki współpracy możemy otrzymać najbardziej optymalne warunki kredytu. Jednak aby skorzystać z pomocy firmy, musimy spełnić kilka podstawowych i jasno określonych warunków:

– nasz wiek musi się mieścić w przedziale 18-80 lat;

– musimy posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski;

– musimy być obywatelami Polski – potwierdzamy to ważnym dowodem osobistym;

– musimy posiadać ważny numer telefoniczny, adres e-mail oraz konto w banku funkcjonującym w Polsce.

Warunki zaciągnięcia pożyczki

Korzystając z pomocy firmy Solcredit możemy wnioskować o pożyczkę w wysokości od 100 zł aż do 5000 zł. Zaczynając od najniższej kwoty, możemy zwiększać wartości o kolejne 100 zł. Spłata długu wynosi minimum 5 dni. I analogicznie do sposobu pożyczania pieniędzy, czas spłaty możemy dostosować do własnych preferencji, zwiększając wartości o 1 zł. Musimy się jednak zmieścić w terminie od 5 do 50 dni.

Chcąc uzyskać bardziej szczegółowe informacje dotyczące procesu zaciągania pożyczki, warunków współpracy oraz sankcji związanych z niedotrzymywaniem ustalonych w umowie terminów warto zajrzeć na stronę: https://www.czerwona-skarbonka.pl/solcredit-opinie-klientow-i-recenzja/. Czytając przygotowany artykuł rozwiejemy wszystkie swoje wątpliwości i zdecydujemy, czy warto rozpoczyna współpracę z firmą.

Wady i zalety

Zanim zdecydujemy się skorzystać ze współpracy z firmą Solcredit powinniśmy rozważyć wszystkie za i przeciw. Dzięki temu będziemy mogli wyrobić sobie własną opinię i uznać, czy taka pomoc jest nam konieczna.

Podstawową zaletą firmy jest jej ugruntowana pozycja na rynku. Pośrednik funkcjonuje już od 2011 roku i istnieje na rynku europejskim oraz poza granicami kontynentu. Ponadto dzięki niemu możemy już za pierwszym razem zaciągnąć chwilówkę o wysokości 5000 zł i oznaczyć termin jej spłaty na 50 dni. Poza tym wartą uwagi informacją jest fakt, że wszystkie procedury możemy załatwić online, bez dopełniania zbędnych formalności.

Wadami firmy jest podanie szczegółowych informacji osobistych podczas wypełniania formularza, a także czas wyszukiwania optymalnych dla nas ofert. Choć pieniądze szybko pojawiają się na naszym koncie, wypełnianie wszystkich wniosków trwa dłużej niż kwadrans. Dodatkowym minusem jest niska kwota maksymalna (5000 zł) nawet dla stałych klientów.

Twoja opinia

Korzystanie z usług firmy Solcredit ma wiele zalet, ale także i minusów. Musimy poświęcić trochę czasu na zapoznanie się ze wszystkim warunkami współpracy, korzyściami, a także problemami, jakie możemy mieć przy nieterminowym spłaceniu zadłużenia. Musimy oddzielić nasze rzeczywiste potrzeby od zachcianek i zdecydować, czy naprawdę potrzebujemy pożyczyć pieniądze. Jeśli tak, warto poszukać najbardziej optymalnej dla nas oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *