pozyczki z dowodem

Co potrzebujesz, aby otrzymać pożyczkę pozabankową?

Mając pusto w portfelu, jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie udanie się do banku. Jednak czy na pewno? Co jeśli jednak nie mamy zdolności kredytowych, czytaj, nie możemy udokumentować tego na piśmie w postaci zaświadczenia o dochodach, lepiej darować sobie wizytę w banku. Od pewnego czasu wytyczne bankowe zdegradowały znaczną ilość dotychczasowych klientów, pozbawiając możliwości korzystania ze swoich usług. Realną i namacalną możliwością są pożyczki na dowód, który jest jednym z niewielu potrzebnych dokumentów do sfinalizowania transakcji.

Warunki, aby otrzymać szybką pożyczkę

Wzięcie szybkiej pożyczki pozabankowej wiąże się jednak także z kilkoma warunkami, jest dużo łatwiejsze niż w banku jednak nie każdy może otrzymać taką pożyczkę, jeżeli nie spełnia określonych przez firmę warunków idealnego pożyczkobiorcy. Oprócz dowodu osobistego potrzebny jest numer rachunku bankowego wnioskodawcy (rachunek w polskim banku, rachunki w SKOK nie są akceptowane przez firmy) oraz w wyjątkowych sytuacjach możliwość telefonicznego kontaktu zainteresowanym. Jednak tylko w wyjątkowych sytuacjach pracownik firmy kontaktuje się z wnioskującym celem potwierdzenia danych podanych we wniosku. Niezwykle rzadko usługodawcy żądają zaświadczenie o wysokości zarobków. Zwykle w wystarczy oświadczenie wnioskodawcy o miejscu zatrudnienia oraz wysokości poborów. Jak widać, procedura jest ograniczona do niezbędnego minimum. Nie musisz zatem przesyłać żadnych dokumentów, skanów zaświadczenia od pracodawcy. Wystarczy tylko podanie we wniosku prawdziwych danych o źródle dochodów. Źródłem dochodów może być umowa o pracę, umowa o zlecenie/dzieło, czy świadczenia socjalne.

Wnioskując o pożyczkę należy też mieć na uwadze to, że nasze dane mogą zostać sprawdzone w biurach informacji gospodarczych takich jak (ERIF, Krajowy Rejestr Długów, Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor), mało kiedy firmy sprawdzają pożyczkobiorcę w Biurze Informacji Kredytowej. Dlatego warto nie mieć negatywnego wpisy w tych bazach, gdyż posiadanie zadłużenia oznaczać może dla firmy, że jesteś niewypłacalny i może odmówić ci otrzymania pożyczki. Młody wiek to kolejny powód przez który może nam nie zostać udzielona pożyczka, wiele firm wymaga ukończonych minimum 20-21 lat od pożyczkobiorcy.

Wybieraj firmy z przejrzystymi warunkami

Przejrzystość warunków jest wyznacznikiem profesjonalności firmy pożyczkowej oraz tego, że nie wymaga od klienta więcej niż pracownik w banku. Dlatego tak popularne stały się u nas szybkie pożyczki na dowód, które warunki przyznania finansowej pomocy ograniczają do minimum. Jest wiele firm, które pożycza bez zbędnych pytań i długich wniosków pożyczkowych, takie firmy znajdziesz na stronie https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-na-dowod/ – jest ich wiele, więc jest w czym wybierać. Koniecznie sprawdź też opinie o danej firmie, które są wystawione przez osoby, które skorzystały już z oferty danej firmy. Jeżeli nie masz długów wpisanych w bazy dłużników (BIG) oraz jesteś pełnoletni i posiadasz jakiekolwiek dochody pozwalające na spłatę pożyczki to nie powinno być problemu z otrzymaniem pożyczki w jednej z wielu firm dostępnych na naszym rynku finansowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *