pożyczki u bociana

Bocian Pożyczki – oferta firmy pożyczkowej

Pożyczki Bocian – najważniejsze informacje na temat firmy pożyczkowej 

Bocian Pożyczki to przedsiębiorstwo, które zajmuje się udzielaniem pożyczek pozabankowych. Są to pożyczki domowe – gotówkę dostarczają nam do domu konsultanci Bociana. Jest to rozwiązanie, które wśród klientów cieszy się coraz większą popularnością. Przewag oferty Pożyczki Bocian polega na tym, iż nie musimy wychodzić z domu, aby otrzymać gotówkę na dowolnie przez siebie wybrany cel – otrzymamy ją bezpośrednio do domu. Kolejnym atutem Pożyczek Bocian jest fakt, iż do ich wzięcia należy spełnić tylko kilka formalności. Oprócz tego, zobowiązania finansowe w Bocian Pożyczki mogą być zawierane na bardzo długi okres czasu. 

Pożyczki Bocian to część konsorcjum pod nazwą Everest Finance S.A. Na rynku pożyczek funkcjonuje ona już od przeszło 15 lat. Podstawową domeną działalności tego przedsiębiorstwa jest udzielanie pożyczek domowych. Wyróżnikiem pożyczek u bociana jest niezwykle wysoka jakość usług oraz profesjonalne podejście do wszystkich klientów. O wysokiej pozycji tej firmy na rynku pożyczkowym świadczy na przykład fakt, iż otrzymała ona szereg wyróżnień branżowych, takich jak “Jakość, Zaufanie Renoma – Dobra Marka”.

Pożyczki Bocian na dowód – sprawdzamy ofertę firmy 

Pożyczki na dowód to bardzo wygodne rozwiązanie, które oferuje firma Bocian Pożyczki. Podstawową zaletą tej usługi jest możliwość dopasowania kwoty do aktualnych potrzeb danego pożyczkobiorcy. Wysokość zobowiązania można ustalić – konsultanci w sposób indywidualny podchodzą do potrzeb każdego klienta. Dużą elastycznością charakteryzuje się również okres spłaty – może on wynosić nawet 62 tygodnie. Warto zauważyć, iż większość istniejących w Polsce firm pożyczkowych nie udostępnia tego rodzaju usług.

Pożyczki z dostawą do domu cieszą się w Polsce coraz większą popularnością – cenią je w szczególności ci, którym zależy na osobistym kontakcie z konsultantem. Wszyscy pożyczkobiorcy mogą zapytać swojego konsultanta o wszelkie kwestie związane z pożyczką – udzieli on wyczerpującej odpowiedzi. Pieniądze każdorazowo są dostarczane do domu przez przedstawiciela firmy. 

Mała ilość formalności 

W Bocian pożyczki nie istnieją wygórowane wymagania wobec pożyczkobiorców – wystarczy, że okażemy dowód osobisty, a gotówkę otrzymamy od ręki z dostawą do domu. Firma ta nie wymaga od klientów dużych formalności. Procedura ta jest bardzo prosta. Klient nie musi również udostępniać firmie dużej ilości dokumentów. To sprawia, że oszczędzamy bardzo duże ilości czasu i nie musimy martwić się, iż złożony przez nas wniosek zostanie odrzucony. Wśród dokumentów, jakie należy przygotować, znajduje się dowód tożsamości oraz zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Żadne inne dokumenty nie będą nam potrzebne. Przy składaniu wniosku musimy również oczywiście przygotować telefon komórkowy oraz zapewnić sobie swobodny dostęp do sieci internetowej. Jeśli spełnimy wszystkie wyżej opisane warunki, z pewnością nie spotkamy się z odmową udzielania pożyczki Bocian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *